Pakeliui į WOC 2016, kuriuos batelius pasirinkti, liko 25 dienos

Ankstyvas trečiadienio rytas kuomet reikia krautis daiktus į visus metus lauktą renginį – Pasaulio orientavimosi sporto čempionatą.

Beveik visi daiktai sudėti, tačiau vienas klausimas neduoda ramybės – bėgimo bateliai sprintui.

Bėgimo bateliai  – neatsiejama mano kasdienybės dalis (bėgioju, matuoju, padedu žmonėms išsirinkti jiems labiausiai tinkančius batelius, domiuosi naujienomis ir t.t). Dažnai išgirstu klausimą kiek bėgimo batelių turiu aš. O jų yra tikrai daug, tik aš ne iš tų kur mėgsta kaupti. jeigu jaučiu, jog bateliai jau nubėgo savo – imu ir keičiu. Kita priežastis, kodėl turiu turėti daug batelių – įvairios sporto šakos, kuriomis užsiiminėju. Orientavimosi sportui skirti bateliai – 3 poros, bėgimui 2-3 poros, greiti bateliai – 2 poros, trail bateliai, GTX bateliai ir t.t Taip pat man patinka išbandyti vis naujus bėgimo batelius tam, kad žmonėms galėčiau papasakoti iš asmeninės patirties, kas yra gerai, o kas yra blogai. Kaip antai, analogiška situacija prieš praėjusių metų pasaulio čempionatą – buvau priverstas įsigyti Salming bėgimo batelius ir šios klaidos nelinkiu kartoti nei vienam žmogui, to nelinkėčiau, net savo priešui.

Taigi bekilnojant Asics Racer ir New Balance 1500 vis dėlto su manimi į Švediją iškeliavo raudonieji racer, o tam, kad jiems nebūtų taip liūdna ir turėčiau ką papasakoti žmonėms – naujausias mano pirkinys Asics Dynaflyte bateliai. Tai nėra idealiausiai mano kojai tinkantys bateliai, tačiau pirmi įspūdžiai labai malonūs. Šie bateliai mano lentynoje keičia garsiuosius MetaRun batelius su kuriais jau nubėgau 1200 km ir jie buvo pagrindinis batas ruošiantis 2016 metų sezonui. Batelis, kuris nuo pat pradžių prilipo prie kojos ir puikiai tarnavo ilgose treniruotėse.

Grįžtant prie kelionės į Pasaulio čempionatą, tai pasekoje to, kad jau kelerius metus tenka prisidėti prie OS bėgte rinktinių kelionių ir kt, tai kartu su Jonu ir Donatu tenka keliauti automobiliu ir keltu, kai tuo tarpu, kiti sportininkai gali keliauti lėktuvu. Tai tikrai neprisidės prie mūsų su Jonu gerų rezultatų, bet yra kaip yra…Ačiū bent jau UAB Igtisos automobiliai bei Dainorui Saunoriui, kurie sutiko pagelbėti bei Lietuvos rinktinei skyrė Škoda Superb automobilį, kuris mums neleis pavargti.

 

Deja, bet rest day 2nd in a row.

(null)