Stable race in WOC 2015 sprint qualification

Vakar prasidėjusiame Pasaulio čempionate pavyko susitvarkyti su techniniu broku ir patekti į rytoj vyksiantį sprinto varžybų finalą.

Sprintas – tai trasa, kurią mėgstu nuo mažų dienų, tačiau pastaruoju metu nelabai sekdavosi ją bėgti, tad prieš sprinto kvalifikaciją šiek tiek nerimavau. Sprinto kvalifikacijos vietovės nenagrinėjome, tačiau žinojome, jog bus tipiškas Angliškas gyvenamųjų namų kvartalas ir jame reikės rasti teisingą kelią bei naviguoti tarp siaurų praėjimų.

Kaip minėjau duodamas interviu, fizinė būklė po stovyklos atrodo pakankamai gera, tad lieka susitvarkyti su techniniu broku, kuris mano bėgime dažnai pasitaiko.

Vykstant į karantino zoną, gavau dozę papildomo adrenalino, nes kartu su kitais Lietuvos vyrukais patekome į kamštį ir vėlavome į beužsidarantį karantiną. Mūsų laimei organizatoriai buvo geranoriški ir suprato mus.

Apšilimas kaip ir visuomet vyko sklandžiai, tik nežinojau, kokius batus pasirinkti. Pasirinkau Inov 190, nors didžioji dauguma bėgo su lengvais asfaltui skirtais batais.

 

Nuo pat pirmojo punkto nebėgau labai greitai, o visą laiką skaičiau žemėlapį. Tiesa, netoli 1 KP norėjau lysti ne į tą praėjimą, bet laiku supratau ir daug laiko nepraradau. Klaidų išvengti pavyko, keletas ne tų pasirinkimų iki 7 KP, ir galbūt kartais per didelis žemėlapio skaitymas ir per mažas bėgimo greitis. Bėgant į 7 KP pradėjau skaityti, kaip reikės bėgti į 8 ir prabėgau patį punktą. 8 KP – vienas įdomesnių. Pasirinkau variantą iš dešinės, nors ne daug kas taip bėgo. Po trasos kai, kurie žmonės sakė, kad ten daug būsime pralošę, tačiau galiausiai paaiškėjo, kad nebuvo pats blogiausias variantas. Iki pat trasos pabaigos labiau skaičiau žemėlapį ir nepavyko įsibėgėti, nes norėjau išvengti didelių klaidų. Finišavau 6 vietoje ir bėgant į finišą dar galėjau gerokai pagreitėti, tad tikrai nebuvau smarkiai pavargęs. Beliko laukti ir tikėtis, jog išsvajotasis finalas bus. Asmeniškai galvojau, kad tikrai turėčiau atsirinkti, nes trasoje išvengiau klaidų, o bėgimo greitis buvo ganėtinai neblogas. Galiausiai 12 vieta ir sekmadienį laukiantis finalas.

Rezultatai

GPS